Прикраси з полімерної глини

Вітаю всіх!
Вже не раз на сторінках свого блогу «Семиделухи» я писала, що працюю вчителем трудового навчання. Це означає, що мені знайомі майже всі основні види рукоділля. І тому в статтях я часто розповідаю про свої і дитячі роботи. Теми, які пов`язані з прикрасами для волосся, народною лялькою були розкриті широко, а от  вишивка, в`язання- поверхнево.

Сьогодні я б хотіла розповісти, що в попередньому семестрі виготовляли з ученицями біжутерію з полімерної глини. Всі 16 уроків були насичені різними техніками і постійним пошуком оригінальних ідей виробів. Творчими роботами дітей  в кінці теми були  набори прикрас з полімерної глини.

А саме: браслет, буси, сережки, каблучка. На основі вивченого дівчата виготовили різноманітні набори, фотографії яких я об`єднала у слайд-шоу.
Зустрічайте колекцію біжутерії, яку зробили учениці.

Під час  підготовки до уроків мені дуже допомогли поради вчителя-колеги, статті і відео з інтернету, різні журнали і книжки. Такoж корисним виявився інтернет-магазин hobbyvsem.com.ua   Гарне обслуговування, вчасна консультація і дешеві ціни допомогли замовляти оптом товар для всіх дівчат.  Нам не треба було їздити і шукати по магазинам, а вибрати необхідне завчасно. Недоліком такого вибору є те, що не завжди знаєш, що може знадобитися. Також і мені, як вчителю, треба було вкладати свій капітал, щоб мати основну фурнітуру і полімерну глину для уроків. Ще за допомогою магазина зручно пояснювати матеріал ученицям. Достатньо збільшити фото і ми вже бачимо що таке піни, або конектори; яких вони бувають розмірів, кольорів. Для вчителя, який вперше вивчає цю тему, такі каталоги дуже корисні.

Працювали ми з полімерною глиною фірми «Бебік» -Пластишка(Bebik). Вона є найдешевшою і кольорова гамма вражає. Ми її варили 10 хвилин і потім покривали лаком для нігтів. Єдиний недолік цієї глини- це втрачання насиченого кольору після варіння. Але ми пристосувалися і до цього- купляли просто дуже яскраві.


Весь семестр я вивчала тему «Ліплення з полімерної глини» і тільки влітку добралася до виготовлення прикрас для себе. Для цього мені знадобилися 3 ночі і компанія моєї племінниці. Я виготовляла для себе, вона- для себе.

Результатом нашої роботи є набори з полімерної глини, які ми носимо зараз. Всі фотографії можно побачити у відео.

Дивіться наші роботи і заряджайтеся бажанням виготовляти біжутерію з полімерної глини власноруч.
Наснаги і творчих успіхів!

Елена Семиделуха

Понравилась статья?

Подписывайтесь на обновления блога и мой канал на YouTube!

8 комментариев к записи “Прикраси з полімерної глини”

 1. Катерина Миронюк 1

  Привет Елена!
  Работы из полимерной глины очень красивые!
  Хочется конечно взять такой раздел для уроков, но пока у моих учениц не то настроение. А глину полимерную покупаете в том же магазине, что и фурнитуру?

  • Елена Семиделуха 2

   Катя, рада видеть тебя в гостях! Спасибо за отзыв о работах из полимерной глины.
   Глину покупали в том же магазине, что и фурнитуру. Это удобно. Всё в одном заказе. На протяжении семестра у меня получилось 3 заказа, так как приходилось докупать.

 2. Лилия 3

  Очень красивые украшения. С наступающим Рождеством! Здоровья, счастья и благодати вам и вашим близким!

  • Елена Семиделуха 4

   Лилия! Спасибо! Пожелания взаимны! :-*

 3. Ирина 5

  Повезло Вашим ученицам с творческим преподавателем! ) Отличные наборы украшений получились, их можно надеть и на праздничное мероприятие. Успехов Вам в творчестве! )

  • Елена Семиделуха 6

   Ирина, большинство детей выполняют работы ради оценки. Мне, как учителю, очень хочется, чтобы к ним тоже пришло желание рукодельничать, но скорее всего- это произойдёт позже.

 4. Варвара 7

  Дякую за нову інформацію. дуже гарні роботи зробили дівчата. а для себе часу і не вистачає, як завжди. я почала пробувати працювати з холодним фафором. виходить досить непогано. творчих успіхів вам.

  • Елена Семиделуха 8

   Варвара, я вдячна Вам за теплі коментарі!
   У мене теж не вистачало часу на себе, але було бажання. Потім, після цієї теми, у відпустці сіла вночі *redface* з племінницею (11 клас) і наробили собі набори. *TIRED* *berry* Ми їх вдягаємо…і всім кажемо, що самі зробили.
   Доречі, практикувала оптом купувати матеріал і фурнітуру в інтернет-магазині. Було втричі дешевше, ніж в магазинах міста.
   Холодний фарфор-цікаво. Я можу запропонувати Вам, Варвара, написати статтю і поділитися фотографіями робіт дівчат. Нехай всі бачать, що це їх творчість. Авторство залишиться за Вами.

Присоединяйтесь к обсуждению!

Подписаться, не комментируя