Ідеї новорічних подарунків у формі півня

Вітаю всіх читачів блогу «Семиделухи»!
Скоро ми всі почнемо активно готуватися до новорічних свят. Мені, як вчителю трудового навчання, потрібно запропонувати дітям ідеї , щоб вони зробили на уроках подарунок своїми руками.

Кожен рік я готую картинки у формі символу наступного року  і на основі їх у нас з`являються магнитики на холодильник, ялинкові прикраси і брелоки. Ось і в цьому навчальному році на нас чекає схожа творчість.


Оскільки роботи дітей з`являться пізніше, і тоді моя стаття може бути не доречна, то я вирішила поділитися своїми напрацюваннями зараз. З часом в цю статтю я додам декілька фотографій учнівських робіт.

Отже, мої напрацювання складаються з картинок. Їх я знаходжу в інтернеті в категоріі «розмальовки», зберігаю на компьютер. Потім в фотошоп створюю лист, форматом А4, і туди розташовую ці картинки. Частково зображення зменшую до розмірів брелоків, а інші роблю такими, щоб добре виглядали на ялинці або холодильнику.

Ось такий роздатковий матеріал я підготувала для уроків праці. Для того, щоб роздрукувати шаблони півників для вирізання треба їх скачати.

Для мене будь-яке зображення (картинка, робота) це завжди ідея. Я завантажую інформацію собі, а з часом мій мозок видає свої екслюзивні пропозиції. Можливо вони існують вже, але для мене важливо, що я їх придумала сама.

Ось, наприклад, зустріла  дуже цікавий пряник у формі півня. І зразу вирішила, що такий магнітик з фанери буде красиво виглядати.  Це простий приклад, там де нема моєї творчості, але такого магнітика не буде ні в кого.

В минулому році розповідала про мавпеняток. Така ідея картинки наштовхнула мене на створення великої іграшки на міську ялинку. ЇЇ я зшила з тканини, а для форми додала каркас з проволоки. Поясню для читачів, що від кожної школи потрібно здати мінімум 2 великі іграшки. І цей обов`язок лягає на плечі вчителів праці. Тому завчасна інформація дуже корисна.

Підписуйтесь на оновлення блогу, чекайте фотографіі наших півників з фанери і діліться своїми ідеями в коментарях.

Елена Семиделуха

 

Понравилась статья?

Подписывайтесь на обновления блога и мой канал на YouTube!

2 комментария к записи “Ідеї новорічних подарунків у формі півня”

  1. Лариса 1

    Хоть я и не большая любительница петухов, но этот символ года мне нравится гораздо больше драконов и обезьянок ))). Наконец-то что-то родное и знакомое! А уж сколько вариантов поделок этого красавца!
    Смущает только, что он красный, да еще и сотая годовщина известных всем событий… несколько напрягает )

    • Елена Семиделуха 2

      У меня в семье муж дракон, а сын-обезьянка. Так что это мои важные знаки. :-D Будем надеяться, что год петуха принесёт нам только позитив и радость! Мне кажется, далёкие события они и есть далёкие. Мир, особенно нашей стране, нужен сейчас.

Присоединяйтесь к обсуждению!

Подписаться, не комментируя